Volejte Prahu: 273 132 696
Volejte Brno: 511 447 441
Pište na: info@ekobit.cz

Úklidová firma Úklid Zdravotnictví - Praha a Brno

Naše úklidová firma vám nabízí bohaté zkušenosti z oblasti komplexních úklidových služeb, pečlivě vybrané a prověřené zaměstnance s historií, kvalitní zázemí, moderní technologie, špičkové úklidové stroje a ekologické čisticí prostředky. Úklidem se zabýváme již více jak 20 let a za tuto dobu jsme si v Praze a Brně vybudovali silnou základnu spokojených zákazníků, kterých máme již přes 300.

Přidaná hodnota naší úklidové firmy

Online kontrolní systém zdarma

Kontrolní systémNašim klientům poskytujeme zcela zdarma online kontrolní systém, prostřednictvím kterého mohou odkudkoliv a kdykoliv sledovat a kontrolovat nejen stav a kvalitu úklidu, ale také osobní profily našich zaměstnanců. Všechny informace jsou dostupné na jakýchkoliv počítačích včetně tabletů, chytrých telefonů a ostatních mobilních zařízeních.

 

 

Systém managementu jakosti - ISO 9001

Systém managementu jakosti - ISO 9001Řada norem ISO 9001 vydaná Mezinárodní organizací pro normalizaci je zaměřená na systém managementu jakosti, který je pro naše klienty zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb. Řídíme se všemi nezbytnými předpisy a dalšími náročnými požadavkami, které určuje právě tato norma. Držiteli této certifikace jsme již několik let za sebou.

 

Environmantální management - ISO 14001

Environmantální management - ISO 14001Jsme také permanentními držiteli mezinárodní certifikace ISO 14001, které je zaměřeno na environmentální politiku firmy. Pro naší úklidovou firmu, ale i pro naše zákazník to znamená, že společně jdeme cestou k ochraně životního prostředí a přírody kolem nás. Díky této certifikaci získáváme nejen dobrý pocit, ale také konkurenční výhody.

primi sui motori con e-max

Přes 20 let uklízíme

Bohaté zkušenosti, vybraní zaměstnanci, kvalitní zázemí, moderní technologie a environmentální management jsou přidanými hodnotami, které jsme budovali dlouhou dobu.

Máme více jak 300 klientů

Kvalitní zákaznický servis je důležitým faktorem pro udržení stálých klientů. Podívejte se na naše reference z řad nemocnic, ordinací a dalších zdravotnických zařízení v Praze a Brně.

Nabízíme příznivé ceny

Rozhodování potenciálních klientů nejčastěji ovlivňuje nízká cena. Naše ceny nejsou příliš vysoké, ale odpovídají nárokům na kvalitu poskytovaných úklidových služeb.

Chráníme životní prostředí

Ochrana životní prostředí je součástí filozofie naší společnosti. Zlepšujeme vliv naší práce na životní prostředí a přispíváme k pozitivním dopadům na přírodu, kterou tak milujeme.


EkobitEkoBIT, spol. s.r.o. © 2020

Úklid ve zdravotnictví - Ekologické úklidové služby -