Volejte Prahu: 273 132 696
Volejte Brno: 511 447 441
Pište na: info@ekobit.cz

Úklid ordinací s důrazem na ekologii

Naše mateřská společnost EkoBIT má dlouholeté zkušenosti s úklidem ve zdravotnictví. Dlouhodobě se věnujeme úklidům nemocnic včetně operáčních sálů a veškerého zázemí. Všichni naši zaměstnanci jsou řádně proškoleni, tak aby úklid splňoval ty nejpřísnější normy a nařízení.
Díky tomu můžeme nabídnout opravdu velmi kvalitní úklid ordinací všeho typu a zaměření. Všude kde je to možné, používáme výhradně ekologické čistící prostředky, snažíme se tak chránit planetu a vytvářet zdravé prostředí pro vaši práci a odpočinek.

Ordinace

Úklid ordinací všeho typu

  • Praktičtí lékaři
  • Zubní ordinace
  • Chirurgické ambulance
  • Rehabilitační zařízení
  • a vše ostatní...

Přes 20 let uklízíme

Bohaté zkušenosti, vybraní zaměstnanci, kvalitní zázemí, moderní technologie a environmentální management jsou přidanými hodnotami, které jsme budovali dlouhou dobu.

Máme více jak 300 klientů

Kvalitní zákaznický servis je důležitým faktorem pro udržení stálých klientů. Podívejte se na naše reference z řad nemocnic, ordinací a dalších zdravotnických zařízení v Praze a Brně.

Nabízíme příznivé ceny

Rozhodování potenciálních klientů nejčastěji ovlivňuje nízká cena. Naše ceny nejsou příliš vysoké, ale odpovídají nárokům na kvalitu poskytovaných úklidových služeb.

Chráníme životní prostředí

Ochrana životní prostředí je součástí filozofie naší společnosti. Zlepšujeme vliv naší práce na životní prostředí a přispíváme k pozitivním dopadům na přírodu, kterou tak milujeme.


EkobitEkoBIT, spol. s.r.o. © 2020

Úklid ve zdravotnictví - Ekologické úklidové služby -